BAKIMLI ELLER

1 Haftada 5 Kilo Vermek Artık Çok Kolay!

1 Haftada 5 Kilo Vermek Artık Çok Kolay!

Fast-Food sektörünün hızlı bir şekilde büyümesiyle birlikte ister istemez kilomuzda da değişmeler ortaya çıkmaktadır. Tabi bu değişmelerde genelde kötü yöndedir. Aşırı kilo almalar sonucu insanlar pek çok sorunla karşılaşmaktadır. Bu açıdan kilolarınızdan kurtulmanız için uygulayabileceğiniz kolay bir diyet vardır.

Bu diyette tükettiğiniz yiyecekler hem aç kalmamanızı sağlayacak hem de sağlıklı bir şekilde kilo vermenizde etkili olacaktır. Bu diyeti düzgün bir şekilde uygulayıp, yanına birde egzersizleri eklerseniz bir haftada 8-10 kilo bile verebilirsiniz. 1 haftada 5 kilo verdiren diyet listesi aynı zamanda her türlü besin maddesini almanızı sağlayacaktır.

Diyet Listesi

İlk üç gün sabah ve öğlen 2 adet haşlanmış patates yemeniz yeterlidir. Akşam ise 1 fazla haşlanmış patates yiyerek patates sayısını 3’e çıkarın.

Dördüncü gün ise değişiklik yaparak sabah 1 adet yeşil elma, 1 adette armut yemeniz gerekir. Öğlen ise gene 2 adet haşlanmış patates yemelisiniz. Akşam ise et yeme vakti geldiğinden dolayı 200 gr tavuk ızgara yanına salat iyi olacaktır.

Beşinci gün ise hem sabah hem öğlen birer dilim karpuz yerken akşam olduğunda 2 adet alabalık yemeniz yeterli olur.

Altıncı gün ise sabah 2 tane haşlanmış patates yemelisiniz. Öğlen ise 1 bardak portakal suyu ve 2 adet muz yeterli olacaktır. Akşam olduğunda ise 2 adet alabalık veya kırmızı et yemelisiniz.

Son gün ise sabah 1 bardak portakal suyu yanında tost yiyebilirsiniz. Öğlen olduğunda ise limon, sıvı yağ ve yeşil soğandan yapılmış olan patates salatası yemelisiniz. Akşam olduğunda ise 3 yumurta ile yapılmış yağda yumurta ve ayran yeterli olacaktır. Bu sayede kolay diyet listesi de tamamlanmış oluyor.

Bir önceki yazımız olan Hızlı Kilo Verdiren Doğal Zayıflama Yolları Nelerdir? başlıklı makalemizde diyet, doğal zayıflamak ve hızlı kilo vermek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı