BAKIMLI ELLER

2015 Plaj Şıklığı: Mayo ve Bikini Modelleri!

2015 Plaj Şıklığı: Mayo ve Bikini Modelleri!

Bu sene en çok konuşulan moda konularından biriside plajlarda ne giyildiğidir. Tabi konu plaj olunca da akla ilk gelen kıyafetler mayo ve bikinidir. Fakat 2015 plaj modası çok büyük değişimlere sahne oldu. Bu sene birçok farklı mayo ve bikini modeli tasarlandı. Dolayısı ile bayanların seçim şansı arttı. Bizde sizler için yeni plaj trendlerini yayınlamaya karar verdik.

Volanlı Bikiniler

2015 senesinde ilk olarak liderliği volanlı bikiniler aldı. Bu bikini modelleri plajlarda kadının dişiliğini daha güzel göstermeye başladı. Fırfır olarak da bilinen hareketi en az seviyeye çeken ve aynı zamanda cazibesini arttıran birçok volanlı bikini modeli yer alıyor. Ayrıca her boy içinde farklı modeller yer alıyor.

İp Detaylı Bikiniler

İpli desenlerin kullanıldığı bikiniler her zaman olduğu gibi bu sezonda trendler arasında yer alıyor. Fakat bu sene daha farklı bağlama çeşitleri ile dikkat çekiyor. Asimetrik tasarımlara sahip olan bu bikini modelleri farklılığınızı yansıtmanızı sağlıyor.

Pencere Dekolteli Mayolar

Sokak stillerinde de sık sık gördüğümüz pencere dekolteleri bu sene mayolarda da kendini gösteriyor. Tabi yazın çok sıcak olduğu için mayolarda da daha fazla dekolteye yer veriliyor. Bu mayo modelinde bel dekoltesi daha cazip gösterilirken aynı zamanda çok daha ferah olmanız sağlanıyor.

Helenistik Mayolar

2015 mayo modelleri bu sene çok daha farklı tarzları içerisinde barındırıyor. Özellikle farklı zamanlarda yaşamış olan uygarlıklara ait giyim tarzları yansıtılarak güzel bir duruş sergileniyor. Bu açıdan baktığımızda özellikle Helenistik tarzdaki mayolar güzel bir duruş sergiliyor. Asimetrik üst kısım ve renkli alt kısım çok güzel bir uyum sağlıyor. Bu sayede herkesin dikkatini üzerinize çekmek mümkün oluyor.

foto-galeri-bakimli-eller-com-buton

Bir önceki yazımız olan Mango'dan En Yeni 2017 Yazlık Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 2015 yaz giyim, giyim ve giyim modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı