BAKIMLI ELLER

Allık Sürmenin Püf Noktaları

Allık Sürmenin Püf Noktaları


Allık sürmek artık eskisinden çok daha kolay ve başarılı olacak… Buğday tenli, esmer, kumral ya da bronz tenli.. Her tene uygun doğru allık sürme teknikleriyle, daha çıkık elmacık kemiği, daha ince bir yüz görünümüne sahip olabilirsiniz.

Doğru allık sürmenin püf noktalarını merak ediyorsanız, önerilerimize göz atabilirsiniz.  Yanak bölgenizde bronz bir hat oluşturmak istiyorsanız, bu noktada allığa ihtiyacınız olacak. Güneşlendikten bir süre sonra yanaklarınızda oluşan pembeliği yaratmak için, elmacık kemiklerinizin üst kısmına pembe bir allık uygulayabilirsiniz. Aynı işlemi iki yanağınıza da uygulayın.

Yüzünüzde renk kıvrımları yaratmak için, elmacık kemiklerinizi öne çıkarmalısınız. Kaşlarınızın üst kısmından başlayarak, elmacık kemiklerinizin alt kısmına doğru, allığı C şeklinde uygulayabilirsiniz.

Hafif ve ışıltılı bir allık görünümü yaratmak için, krem allıklardan yardım alabilirsiniz. Canlı ve genç görünmek istiyorsanız, parmaklarınızla göz altlarına krem allık uygulayın.  Krem pudralar, taze bir görünüm için ideal. Uygulaması oldukça pratik olan bu allıkları, transparan pudra uyguluyorsanız, pudradan sonra uygulayabilirsiniz.

Mat pudralar, yüzünüze vermek istediğiniz ışıltıyı en iyi yansıtan allıklar. Kat kat uygulasanız bile, en iyi görünümü bunlarla elde edeceksiniz.  Hafif bir allık görünümü elde etmek istiyorsanız, elinizdeki allığı elmacık kemiklerinizin olduğu bölgeye, yanaklarınızın tam ortasına sürün. Bu da, spor salonundan yeni çıkmışsınız görünümü elde etmenizi sağlayacak.

Bir önceki yazımız olan Plajda Güzel Görünme Sırları başlıklı makalemizde güzel görünmek, güzel kadın ve güzel olmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı