BAKIMLI ELLER

Bayram İçin Harika Saç Modelleri

Bayram İçin Harika Saç Modelleri

Ramazan Bayramının yaklaştığı şu günlerde kıyafetlerimizi seçmeyi neredeyse tamamladık. Fakat güzel bir görünüm için sadece kıyafetler yeterli olmuyor. Bir kıyafeti çok daha güzel göstermede yapacağımız doğru saç modelinin etkisi oldukça fazla olduğu için bu konuda daha dikkatli seçim yapmak gerekiyor. Çünkü seçeceğimiz saç modeli şıklığımızı pekiştiriyor. Henüz saç modelinize karar vermediyseniz ya da nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki modellere göz atabilirsiniz.

Mütevazi Örgü Saç Modeli

Bayram saç modelleri arasında özellikle dikkat çeken model ise örgüler oluyor. Bayramlar daha mütevazi kutlama günleri olduğu için bu günlerde daha sade tarzlar kullanılıyor. Özellikle saçları ikiye ayırdıktan sonra arka tarafta birleştirerek ördüğümüz saç modeli sarışın bayanlar arasında oldukça popülerdir.

Kurdeleli Topuz Modeli

Bayram saç modelleri arasında topuz modeli oldukça fazla tercih ediliyor. Ayrıca bunu kurdele ile kombin yaptığınız zaman çok daha sevimli ve hoş bir görüntü ortaya çıkıyor. Yapacağınız topuzun üstüne ekleyeceğiniz şirin bir kurdele ile görünümüz de büyük bir etki yaratabilirsiniz. Bu sayede bayramda kendinizi gösterebilirsiniz.

Salaş Uzun Saçlar

Bayramda hazırlanmak için çok fazla vaktiniz yoksa ya da ani bir misafir ağırlama durumunda salaş saç modelini tercih edebilirsiniz. Özellikle uzun saçlı bayanların yandan saldığı saçlarını bir taç ile tutturması sonucunda güzel bir görünüm oluşturulabilir. Bu sayede misafir ağırlarken günü kurtarabilirsiniz.

Prenses Taçlı Modeller

Özellikle kız çocukları için çok güzel bir saç aksesuarı olan prenses taçlar bayramda sıklıkla kullanılmaktadır. Uzun saçları olan bir kızınız varsa saçlarının sağından ve solundan bir tutam alarak başının üstüne oval bir örgü yapabilirsiniz. Daha sonra bu örgünün içerisine de taç yerleştirerek çok şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

foto-galeri-bakimli-eller-com-buton

Bir önceki yazımız olan En Üşengeç Kadınların Bile Yapabileceği 5 Saç Modeli başlıklı makalemizde kadın saç modelleri, saç ve saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı