BAKIMLI ELLER

Bir Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edilir?

Bir Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edilir?

Çıkma teklifleri konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı çekiciliğin baştan sağlanmasıdır. Yani bir kız ile görüştüğünüzde ilk olarak iyi bir etki oluşturmanız gerekir. Bu sayede kız size çok daha fazla ilgi gösterebilir ve sizden çok daha kolay bir şekilde etkilenebilir. Fakat siz baştan çekiciliğinizi oluşturamazsanız ve kızı kötü yönde etkilerseniz bu durumda sonucun kötü olma oranı daha fazla olacaktır. Dolayısı ile erkeklerin kendilerine çeki düzen vermesi ve ilk konuşma sırasında dikkatli davranması gerekir. Başta kötü başlangıç yaptıktan sonra ileride bu durumu düzeltmek oldukça zordur. Çekicilikte aynı şekilde sonradan kazanılamaz. Çıkma teklifine giderken ayrıca dikkat etmeniz gerekenler vardır. Bir çıkma teklifine gittiğiniz yapmamanız gerekenlerden bahsedelim

  • Çiçek ile buluşmaya gitmeyin.
  • Bitçenizi aşan randevu yerleri belirlemeyin.
  • Çıkma teklifini yapmak için doğru zaman bahanesini uydurmayın. Kendinize güvenin ve teklifi yapın.

Çıkma Teklifini Yapmak İçin En İyi Zaman

Çıkma teklifleri konusunda erkeklerin en çok hataya düştükleri kısımlardan biriside çıkma teklifini gerektiği zamanda yapmamalarıdır. Çoğu erkek doğru zamanı bekleyip durur. Fakat aslında doğru zaman diye bir kavram tam olarak yoktur. Doğru zamanı bekliyorum diye söylenilen sözler aslında erkeklerin bahanesidir. Kendinize olan güveninizi toplayıp, sevdiğiniz kıza çıkma teklifini en erken zamanda yapmanız gerekmektedir. Bu sayede kız size çok daha net bir cevap verebilir.

Geciken çıkma teklifi kızın size karşı olan ilgisini kaybetmesine sebep olur. Bu durumda da siz olası bir şansınızı da kendiniz yok etmiş olursunuz. Bu tarz durumlarda dikkatli davranmanız gerekir. Genel olarak sevdiğiniz kızın üzerinde bir çekicilik oluşturduysanız, çok gecikmeden teklifi yapmanız gerekir. Çünkü kızın size karşı olan ilgisi siz açılmadığınız zaman azalabilir. Bu durumda ileriye dönük olacak şekilde sizi kötü yönde etkiler.

Ayrıca nereye kadar bekleyebilirsiniz. Sevdiğiniz kızın düşüncesi sürekli olarak aklınızdayken niye bu teklifi erteleyesiniz ki? Bir an önce teklifinizi yapmanız gerekir. Sonuçta reddedilseniz de bu bir son değildir. Tecrübe edinmiş olursunuz ki çıkma teklifleri konusunda tecrübe oldukça önemlidir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı