BAKIMLI ELLER

Dezpack Dietto Nasıl Kullanılır?

Dezpack Dietto Nasıl Kullanılır?

 

Dezpack Dietto kullanımı kolay, etkinliği kanıtlanmış bir diyet listesi sunar.

 

Dezpack Dietto öğünlerin yerine çalkalanıp içilen kilo vermek amaçlı enerjisi kısıtlanmış doğal bir üründür. Dezpack Dietto ile yapılan diyet listesi açlık hissine neden olmaz. Lezzetli ve doyurucu bir gıda ile kolayca ideal kiloya ulaşmayı mümkün kıldığı gibi, istediğiniz kiloda uzun süre kalabilirsiniz.

 

6 Çeşit Aromadan Birine Seç

Dezpack Dietto zayıflamak isteyenlere zengin bir aroma seçeneği sunarak, sıkılmadan kilo vermeyi kolaylaştırıyor. Çilek, vanilya, muz, çikolata, hindiztan cevizi ve damla sakızı seçeneklerinden birini tercih etmek, diyet listesi uygulamaktan daha zor olabilir.

Öğünlerin Yerine İçilir

 

İki Farklı Program

Dezpack Dietto diyet programı 2 farklı kürden oluşmaktadır. 16 veya 30 günlük kürlerden biri tercih edilir. Hedef kilonuza göre tercih edilmesi uygundur. 16 günlük kürde 2 gün başlangıç, 14 gün standart kullanım mevcuttur. 30 günlük kür ise 2 gün başlangıç ve 28 gün standart kullanımı kapsar.

Dezpack Dietto’ya Başlarken

 

Hangi kürün uygulanacağı tercih edildikten sonra 2 gün başlangıç evresi var. Bu evrede uygulanacak diyet listesi sadece Dezpack Dietto içerir. Günde 5 defa 3’er saat arayla 200 ml yarım yağlı veya yağsız süt veya yoğurta karıştırılarak içilir. Başlangıç küründe kullanacağınız ürünler süt veya yoğurt ile karıştırıldığında 226 kalori eder. Günde toplam 1130 kalori alırken, lif, vitamin ve mineralden zengin bir beslenme tüketiliyor.

 

Devam Evresi

 

Dezpack Dietto ile devam evresi 14 veya 28 günlük programlardan oluşur. Diyet listesi sabah kahvaltısı ve 2 öğün yerine içilen devam evresi ürünlerinden oluşur. Sabah kahvaltısından sonra 5 saat arayla iki defa ürün kullanılır. Yarım yağlı/yağsız 200 ml süt veya yoğurt ile karıştırıldığında devam evresi ürünleri sadece 204 kalori içermektedir. Kalorisi düşük olmasına rağmen açlık hissi yaratmaz. Günlük alınması gereken mikro ve makro besin öğelerini içerdiği için besin takviyesine gerek kalmaz.

 

Uzun Süreli Kilo Korunması

 

Standart diyet listesi uygulamalarında en sık karşılaşılan durum kaybedilen kiloların kısa sürede geri alınmasıdır. Dezpack Dietto ile uzun süre ideal kilonuzda kalabilirsiniz. Hedef kiloya ulaştıktan sonra günde 1 öğün ürün kullanımı ile günlük kalori alımınızı kısıtlayabilirsiniz. Bir ilaç değil, sağlıklı beslenme takviyesi olduğu için uzun süre kullanımında sıkıntı yaşanmamaktadır.

 

Başarılı Zayıflama

Dezpack Dietto doğal bir üründür, standart diyet listesi uygulanmasında görülen yorgunluk, açık gibi belirtilere yol açmadan sağlıkla kilo verilmesini sağlar. Yapılan çalışmalarda başarılı olduğu gösterilmiştir.

Bir önceki yazımız olan Diyetisyen Ankara Seçeneklerimiz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı