BAKIMLI ELLER

Diyetisyen Ankara Seçeneklerimiz

Diyetisyen Ankara Seçeneklerimiz

 

Obezite ve Kilo Kontrolü Seçeneklerimiz

Beli ince ve sağlıklı bir görünüme kavuşturan sebze ve meyve ağırlıklı diyetlerimiz diyetisyen Ankara seçeneklerimiz içerisinde yer almaktadır. Altın kurallar ile birlikte üzerinde titizle çalıştığımız her besin ürününü diyetlerin içerisinde kişiye özel bir şekilde koymaktayız. Diyet konusunda yanlış bilinen gerçekler de uzman ve deneyimli kadromuzun rehberliğinde siz saygıdeğer konuklarımıza iletilmektedir. Obezite ve kilo kontrolü dışında Doktor Derya Şahin tarafından alınan tavsiye mektuplarını okuyabilir, doğru beslenme konusunda bilinçli bir çalışmanın öznesi olabilirsiniz. Yağ yakan yiyecekler konusunda da beden sağlığına tam uyumlu bir şekilde tam listeleri görebilir, size en uygun yiyecekleri sağlıklı bir şekilde yağ yakarak tercih edebilirsiniz.

Bebek ve Çocuk Beslenmesi Seçeneklerimiz

0-3 yaşı kapsayan bebek beslenmesi hizmetlerimiz de diyetisyen Ankara alanında sizlere sunduğumuz bir diğer hizmettir. Bebeklerin gelişim sürecinde en doğru ve sıhhatli şekilde beslenmelerini sağlayan danışmanlık hizmetlerimizden de en rafine şekilde faydalanabilirsiniz. Yine aynı şekilde 3- 15 yaşını kapsayan çocuklarda beslenme alışkanlıkları ve değiştirilmesi gereken noktaları da birlikte değerlendirebilir, sağlık kriterlerinin süzgecinden geçirilmiş görüşlerimizi bizden alabilirsiniz.

Çocuk beslenmesi için hayati önem taşıyan protein, demir, vitamin ve kalsiyum gibi minerallerin en çok hangi yiyeceklerde bulunduğunu öğrenebilir; hangi yiyecekleri ve içecek türlerini çocuklarınızdan uzak tutmanız gerektiğini yine diyetisyen Ankara hizmetlerimizden öğrenebilirsiniz.

Kilo Alma ve Kilo Verme Diyetlerimiz

Ne kadar istese de bir türlü kilo alamayan ve sağlıksız bir şekilde zayıflamaya devam eden kişilerin hem bağışıklık sistemini güçlendirecek hem de hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo almasını sağlayacak altın öğütleri bizden temin edebilirsiniz. Bununla birlikte ne kadar talep ederse etsin bir türlü istediği kiloya düşemeyen ziyaretçilerimiz için de hem egzersiz hem beslenme önerilerimiz bulunmaktadır.

İdeal vücut ağırlığına en kontrollü ve en sağlıklı bir şekilde erişmek isteyen herkesi danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmaya bekliyoruz. Bu konu başlıklarının dışında çeşitli hastalıklarda ve özel durumlarda hangi beslenme yolu izlenmesi gerektiği ve hangi diyetlerin hangi rahatsızlıklarda uygulanması gerektiği gibi konularda akılcı çözümlere bizden erişebilirsiniz. Yaşlılıkta beslenme ve diyet programları da ek seçeneklerimiz arasındadır.

Bir önceki yazımız olan Ödem giderici bitki çayı başlıklı makalemizde ödem atan bitki çayı ve şişkinlik için bitki çayı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı