BAKIMLI ELLER

Doğa üstü olayları yorumlayanlara dikkat

Doğa üstü olayları yorumlayanlara dikkat

Yaşadığımız gezegen, bir çok sırrı kapalı bir kutu gibi bünyesinde barındırır, saklar; tıpkı Pandora’nın Kutusu gibi… Her gün yeni bir şeyler açığa çıkar, ya da açığa çıkıverir birden bire yaşamımızda. Belki dünyanın ta kendisidir bu gücü ve gizemi barındıran belki de yaşamın nefesi, ruhu, sesidir bizleri bu sırlara sürükleyen…

İnsanoğlu geçmişten bugüne dek; hatta var oluşundan günümüze değin her zaman sırlara ve gizemlere olan merakını arttırmış, bu merak bazen insanın Ay’a ayak basmasına ve dünyanın çekirdeğine yaklaşmasına destek olmuştur. Her şeyin bir gizemden ibaret olduğu yaşamda, gizemi kendi ruhunda besleyen, paranormalin ötesinde insanlara bazen gelecekten, bazen geçmişten, bir parçada sır olarak kalan şeylerden, merak edilenlerden haber veren insanlar var olmuştur. Bu insanlar geçmişten, bugüne dek şifacı, bakıcı, görücü, medyum isimleri ile anılmış, bunların yanında büyü, büyücülük, bakıcılık kavramı da gelişmiştir. Yaşadığı coğrafyaya göre isimleri değişse de tüm dünya onları Medyum olarak kabul etmiş ve benimsemiştir. Medyumluk, sonradan oluşan ya da ders alınarak yapılabilen bir meslek değil, tamamen, duyu ötesi algılarla ve inançla yapılan bir olgudur. Geleceği Allah dan başka kimse bilmeyeceğini unutmamalı. İnsanların duygularını paraya çeviren sahtekarlardan uzak durmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Bayram Tatilinde Nereye Gidilir? başlıklı makalemizde bayram tatili, tatil ve tatilde nereye gitsem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı