BAKIMLI ELLER

En Üşengeç Kadınların Bile Yapabileceği 5 Saç Modeli

En Üşengeç Kadınların Bile Yapabileceği 5 Saç Modeli

Saç yapmak kadınlar için oldukça zahmet gerektiren işlerdendir. Bunun sebebi arasında hem üşengeç olmak hem de tam olarak ne yapacaklarını bilememek vardır. Fakat uygulanabilecek basit saç şekilleri ile bu durum tamamen ortadan kaldırılabilir. Kısacası basit saç modelleriyle istenilen zamanda güzel bir saç modeli oluşturulabilir.

Bu yazımızda size 5 farklı ve basit saç modelini anlatacağız.

1 – Basit Topuz Modeli

İlk olarak saçınızı ikiye ayırın ve daha sonra düğüm gibi yaparak iki tarafından burun uçlarını ters yönden saçınızın içine sokun. Daha sonra tek toka ile içine soktuğunuz saçları tutturun. Bu şekilde saçınız topuz görünümüne sahip olacaktır.

2 – Basit Maşalı Saç Modeli

Bu saç stilinde ise ilk olarak saçınızı atkuyruğu yapın. Daha sonra yaptığınız atkuyruğunu ortasından iki tarafa ayırın ve maşa ile kıvırın. 5 dakika kadar bekledikten sonra saçlarınızı salın. 5 dakika sonra oluşan güzel görünüm sizi mutlu edecektir.

3 – Yağlı Saçlar İçin Saç Modeli

Bir bayan için yağlı saçlar çok büyük problemdir. Fakat yapacağınız bu saç modeli ile yağlı saçlarınızdan hemen kurtulabilirsiniz. İlk olarak burada yapmanız gereken saçınızı kabartmaktır. Saçınızı kabarttıktan sonra ise topuz yaparak yağlı görünümden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

4 – Ekstra Volümlü Atkuyruğu Modeli

Eğer saçlarınızın volümlü atkuyruğu şeklinde olmasını istiyorsanız ilk olarak saçlarınızın yarısını üstten toplayıp tarakla kabartın. Bu işlemden sonra ise saçınızı 4-5 dakika sonra salın. Oluşturduğunuz atkuyruğu çok daha volümlü olacaktır.

5 – Tokasız Saçlara Özel Model

Eğer kötü bir anda yakalandıysanız ve saçınıza güzel bir görünüm verecek tokanız yoksa saçınızı burup, topuz yapabilirsiniz. Daha sonra saçınızın sıkı tarafından saç alarak o saçla burduğunuz topuzu sararak tutturabilirsiniz. Böylece güzel bir topuz elde edebilirsiniz.
Unfortunately, bilingual education has gotten caught up in the culture wars in ways that obscure best practices for english-language learners.

Bir önceki yazımız olan Saç Rengi Doğal Yöntemlerle Açmak başlıklı makalemizde doğal saç, saç ve saç bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı