BAKIMLI ELLER

Erkek ve Kadın Vücudundaki En Hassas Noktalar

Erkek ve Kadın Vücudundaki En Hassas Noktalar

Güzel bir ilişki için dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biriside kesinlikle ilişki sırasında karşı tarafı tatmin edebilmektir. Bu açıdan hassas noktalar büyük önem taşımaktadır. Çiftlerin hassas noktalarına yapacakları yumuşak dokunuşlar, onları çok daha mutlu edecektir. Bu sayede çok daha kolay bir şekilde orgazm olmaları sağlanacaktır.

Bu yazımızda kadınların ve erkeklerin en hassas noktalarını öğrenebileceksiniz. Böylece ilişkinizi çok daha iyi bir seviyeye getirebilirsiniz. Bu sayede kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Cinsel ilişkinin iyi olması ilişkinizin çok daha iyi yerlere gelmesinde etkili olacaktır.

Birincil Hassas Noktalar

Bu noktaların önemi oldukça fazladır. Harekete geçirebilirseniz, orgazmı tetikler. Kadınlarda bu noktalar vajina ve klitoristir. Klitorise yuvarlak hareketlerle dokunulursa orgazm başlar. Vajinadaki en hassas noktaya verilen isim ise G noktası olarak bilinir. Erkeklerde en hassas nokta ise penisin üzeridir.

İkincil Hassas Noktalar

Bu noktalara dokunabilirseniz birincil hassas noktalar harekete geçecektir. Fakat orgazm için illa ikincil noktaları harekete geçirmek gerek değildir. Kadınlarda bu noktalar kalça, dış dudak, iç dudak, kasık ve göğüs uçlarıdır. Erkeklerde ise bu noktalar uyluk ve kalçalardır.

Potansiyel Hassas Noktalar

Bu noktalar birinci hassas noktaların harekete geçmesini tetikleyebilir. Ayrıca ereksiyon ve vajinanın ilişki için hazır olmasını sağlayan sıvının çıkmasını sağlayabilir. Bu bölgelerin kesin bir yeri yoktur ve herkeste farklılık gösterir. Yani kişiden kişiye bu noktalar değişecektir.

Erojen bölgesi olarak bilinen noktalar ise herkeste aynı olsa da etkisi farklıdır. Kimisinde ereksiyonu tetiklese de kimisinde etkilemeyebilir. Bu yüzden bu noktalara çok takılmamak gerekir. Hassas noktaları bilen çiftler çok daha güzel bir ilişki yaşayabilir ve bilmeyenlere göre çok daha güzel bir orgazm yaşayabilir.

Bir önceki yazımız olan Bir Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edilir? başlıklı makalemizde aşk, çıkma teklifleri ve ilişkiler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı