BAKIMLI ELLER

Eski Sevgiliyi Tekrar Kazanabilirsiniz!

Eski Sevgiliyi Tekrar Kazanabilirsiniz!

Eski sevgilinize hala aşıksanız ve ona geri dönmek istiyorsanız, artık üzülmenize gerek yok. Doğru hamleleri uyguladığınız sürece eski sevgilinize dönebilirsiniz. Bu yazıda eski sevgilinizi geri kazanmak için neler yapmanız gerektiğine bakalım.

Bakımlı Olmak Gerek

İlk olarak kendinize daha fazla bakmalısınız. Öyle ki eski sevgilinizle tekrar karşılaştığında onu etkilemelisiniz. Sizi gördüğünde şaşırmalı ve neleri kaybettiğine üzülmeli. Bu sebepten dolayı da giyim tarzınıza ve makyajınıza dikkat etmelisiniz.

İkinci Şansı Vermelisiniz

Onunla tekrar olmak istiyorsanız, eski sorunları görmezden görmeli ve onu affetmelisiniz. Eğer birbirinizi affetmezseniz tekrar bir araya gelmeniz imkânsızdır. Bu yüzden bu konuda dikkatli olun.

Kıskandırmayın

Onu kıskandırmak için başkalarıyla görüşmeyin. Çünkü siz başkasına giderseniz, o da başkasına gider. Bu yüzden kıskandırmaya çalışmayın. Etrafınızda erkek arkadaşlarınız olsun fakat onlarla duygusal bir ilişkiye başlamayın. Ayrıca eğlendiğiniz fotoğrafları da sosyal medyada yayınlamayın. Yani onun bunu görmesini sağlayın. Basitçe ona yem atın ve gelmesini bekleyin.

Değişmeye Çalışın

İlişkinin bitmesine sebep olan yönlerinizi ele alın. Bu yönlerde ciddi anlamda rahatsızlık yaratan kısımları bulduktan sonra onların üzerine gidin ve değişmeye çalışın. Örneğin eskiden çok ısrarcı biriyseniz, tekrar buluştuğunuzda ısrarcı olmayın ve ona da söz verin. Ayrıca her mesaja hemen cevap vermeyin ve aynı şekilde hemen cevap gelmediğinde de bozuk atmayın.

İlk Adımı Siz Atın

Sohbet etmeye korkmayın ve ilk adımı siz atın. Ona teklifte bulunun ve beraber bir yemeğe gidin. Eski sevgiliyi kazanma yollarını deneyin. Değişiminizi gösterin. Fiziksel ve ruhsal olarak yaşadığınız değişimlerden bahsedin. Yeni bir tarz yaratın ve makyajınızda değişmelere gidin. Ayrıca buluştuktan sonra çok fazla konuşmayın ve geceyi erken bitirin. Böylece ne çok kovalayın ne de çok naz yapın.

Bir önceki yazımız olan Erkek ve Kadın Vücudundaki En Hassas Noktalar başlıklı makalemizde aşk, erkek ve g noktası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı