BAKIMLI ELLER

Günlük Kullanım İçin Düz Eşarplar

Günlük Kullanım İçin Düz Eşarplar

Havların ısınmasıyla yaz mevsimi yavaş  kendini hissettiriyor. Eş dost cemiyetlerinde abiyeye kaçmadan rahat modeller arayan bayanlar için kapalı bayan tunik  düğünlerin en fazla tercih edilen kıyafetlerinden. Tabiki gösterişli abiye tesettür elbiseleri  gibi olmasada  güzel bir kombinle çok şık olabilirsiniz.

Güzel gecelerden ortaya çıkarılan anlamın sadece düğün geceleri olmadığını hepimiz biliyorsunuz. Sizlerin yeni yeni toplantılarda giymek isteyeceğiniz bazı modellerin düğünle ve nişanlar dışında, doğum günü ve arkadaş toplantılarında  giyebileceği tesettür modelleri de bulunmaktadır.

Tesettür giyimin vaz geçilmezi olan eşarp seçiminde ten rengi uyumu unutulmaması gereken bir detaydır. Sizin ten renginize uyan eşarplar hangileri, surat şekliniz ne tarz modellere daha uyumlu olduğunu araştırın. Eşarp bağlama modelleri arasında size hangisi yakışıyor bunları çok iyi bilmelisiniz. En fazla ve tercih edilen düz eşarp modelleri gündelik kullanım için tercih edilebilir.. Gittiğiniz bir yemek bir düğün toplantıda şık gözükmek eşarp uyumu ve kıyafetinizle ancak olabilir.

Teesetür elbisesi modellerinin esintisini hissedeceğimiz gelecek yıl ki modelleri sizlere daha sonraki makalelerimizde sunacağız. Belli bir markaya takılmadan vücudunuza uyan ve sizleri mutlu edecek olan tesettür ikili takımlar , kendinize yakıştırarak tercih edin. Asla ve asla markasının güzelliğine takılarak herhangi bir giyim türü tercih etmeyin. Sakın ola ki bu yazdıklarımdan ucuz ve kalitesiz merdiven altı imalathanelerinde üretilen elbise tercihi yapmayın.

turban-bagla

Bir önceki yazımız olan Tesettürlü elbise modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı