BAKIMLI ELLER

Hemşire Terliği

Hemşire Terliği

Çalıştığı ortamda ayakkabı kullanmayan çalışanların en önemli şikayetlerinden biri rahat terlik bulanamamasıdır. Uzun süre ayakta çalışan ve çalıştığı ortamda terlik kullananların terlikte aradığı en önemli işlevlerin başında ortopedik, rahat ve konforlu olması gelir. Bayanlar terlikteki rahatlığın ve ortopedikliğin yanında bu özelliklere ek olarak kıyafetlerine uyumluluk ve şıklık arar. Bu özelliklerin bir arada sunulduğu terlik modelleri sabo terlik te bulunmaktadır.

Neredeyse sağlık sektöründe çalışan herkesin kullandığı sabo terlikler yıllardır hızlı yükselişini sürdürmektedir. Sabo terliklerin alt kısmında yer alan özel taban kaymayı önlerken, orjinal deri malzemeden üretiliyor olması ayağın hava almasına ve daha rahat olmasına imkan tanıyor. Sabo terliklerin yapımında 1. sınıf malzeme kullanılmasından dolayı yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanmasına olanak sağlıyor.

Baylar ve bayanlar için özel olarak üretilen sabo terliklerin temizlenmeside kullanımı gibi rahat; ıslak bezle rahatça siliniyor olması kirli ortamlarda çalışanlar tarafından aranan özelliklerden başında geliyor.
Genellikle doktor terliği ve hemşirelerin ayaklarında görmeye alıştığımız sabo terlikleri şık ve rahat olmasından dolayı pek çok iş alanında, spor yaparken, yürüyüş yaparken, hatta ev gezmelerinde dahi kullanılıyor.
Çevresel faktörlerden etkilenmeyen sabo terliklerinin hijyenik ve ortopedik olmasından dolayı doktorlar da hemşire terliği  ni hastalarına tavsiye ediyor. Sabo terlik bu özelliklerinden dolayı en çok kullanılan ve önerilen terlik modeli olarak bilinmektedir.

Sizin için sadece terlik olabilir ama sabo terlik sadece terlik değil sağlıktır…

Bir önceki yazımız olan Diş Etini Korumak İçin Günde 1 Fincan Kahve! başlıklı makalemizde ağız sağlığı, diş sağlığı ve kahvenin faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı