BAKIMLI ELLER

Hızlı Kilo Verdiren Doğal Zayıflama Yolları Nelerdir?

Hızlı Kilo Verdiren Doğal Zayıflama Yolları Nelerdir?

Kilo vermek için çok fazla uğraştığım dönemler oldu, yine bu zamanlardan birinde zayıflamama yardımcı olacak doğal yöntemler ile karşılaştım.

Çok fazla araştırma yaparak doktorların önerdiği birçok bileşeni araştırdım. İşe yaradığını gördüğüm bu yöntemleri sizlerle paylaşmaya karar verdim. İşte doğal ve hızlı kilo verme yöntemleri;

Kalorisi sıfır yiyecekler tüketin: Kalorisi sıfır mı dediğinizi duyar gibiyim. Evet kalorisi sıfır yiyecekler var. Açıklamam gerekirse; yerken aldığınız kaloriden daha fazla kalori harcadığınız besinler sıfır kalorilidir. Ananas bu yiyeceklerden biri; neredeyse tamamı su bazlı. Rihanna bütün diyetlerinde ananası sıkça kullanıyor. Bir ananas yediğiniz zaman bir elma kadar kalori alıyorsunuz. Ananas, greyfurt, çilek, salatalık, kavun, karpuz gibi yiyeceklerin hepsi ara öğünlerde istediğiniz kadar tüketilebilir.

Yeşil çay için

Yeşil çay çok önemli bir yağ yakıcı. Günde 2 fincan içtiğinizde size çok yardımcı olacağını göreceksiniz.

Yoğurt ve yulaf karışımı

Gün içinde sık sık yoğurt tüketin. Yağsız yoğurt yağ yakıcı bir özelliktedir. Yulaf ve bir meyve ile karıştırıp yediğiniz zaman hem uzun süre tok tutar, hem tatlı isteğinizi azaltır hem de yap yakımı hızlanmış olur.

2 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı