BAKIMLI ELLER

Kahve Nasıl Zayıflatır?

Kahve Nasıl Zayıflatır?

Zayıflamak için pek çok şey deniyorsanız ama yinede kilo vermeyi başaramıyorsanız sizler için harika bir tarifimiz var. kilo vermek diye nitelendirdiğimiz şey aslında yağları yakmaktır. Yağları yakmak ve toksinleri atmak için bazı basit yöntemler ve hazırlanan özel karışımlar vardır.

Sizlere sunacağımız kahve tarifi ile yağları yakmak ve toksinleri atmak mümkün. Bazı sosyal medya hesapları üzerinden Sağlık Bakanlığı onayı olmayan zayıflatıcı çaylar, kahveler satılıyor. Bu tarz içinde ne olduğunu bilmediğiniz karışımlar ile sağlığınızı tehlikeye atmak yerine evde kendiniz hazırlayacağınız toksin atıcı kahveyi tercih etmek elbette ki daha mantıklıdır.

Kahve iştahı kesmeye neden olur bunun yanı sıra hazırlayacağımız kahve tarifinde bulunan maddeler sayesinde protein, kalsiyum gibi günlük ihtiyaçlarımızı da almış olacağız.

Yani daha açık bahsetmek gerekirse vücudumuzun ihtiyacı olan şeyleri karşılarken iştahımız kesilecek ve çok fazla yemek yemeyeceğiz. Kahvemiz için gerekli olan malzemeler ve hazırlanışı şöyledir;

  • 1 su bardağı süt
  • 1 adet tarçın (Çubuk şeklinde olursa daha iyi olur)
  • Yarım yemek kaşığı çekilmiş kahve

Kahvemiz için gereken sütü bir gece önceden hazırlamamız gerekiyor. Sütümüzün içine tarçın çubuğunu atarak kaynatıyoruz ve bir taşım kadar kaynadıktan sonra tarçını içinde bırakarak dinlenmeye bırakıyoruz. Ertesi gün sütümüzü ısıtıp kahvemizi de içine ekleyip karıştırıyoruz ve içiyoruz.

Terleme ile toksinlerin atılacağı için muhakkak bol miktarda su tüketmeliyiz. Ayrıca bu kahveyi içmek için en uygun vakit ikindi vakti yani acıkmaya yakın vakitlerdir.

Bir önceki yazımız olan Hızlı Kilo Verdiren Doğal Zayıflama Yolları Nelerdir? başlıklı makalemizde diyet, doğal zayıflamak ve hızlı kilo vermek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı