BAKIMLI ELLER

Kırışıklıklar, Yara, Çürükler ve Enfeksiyonlar için..

Kırışıklıklar, Yara, Çürükler ve Enfeksiyonlar için..

Kırışıklıklar, Yara, Çürükler ve Enfeksiyonlar için ANANAS !

Bu makalemizde çoğu kadının sorunu olan kırışıklıklara da iyi gelen Bromelain enzimini ele alacağız. Yaş geçtikçe sorunlarınız artmaktadır bunlara bir de kırışıklıklar eklenmektedir ve buda kişiyi rahatsız etmektedir. Size önereceğimiz doğal yöntemler ile kırışıklık önleminizi alabilirsiniz. Peki nasıl mı ?

Bir çok derde DEVA

Bromelain ananas ve ananas bitkisinin liflerinden elde edilmektedir. Ayrıca bromelain sağlık açısından yararı çok fazla olan bir enzimdir ve kırışıklıklar için en doğal çözüm kaynağıdır. 100% olarak etki görmeniz mümkün değildir ama önlem alabilir ve geciktirebilmeniz mümkündür. Aynı zamanda bir çok yara, üst solunum yolu enfeksiyonları, damar hastalıkları, ödem, gibi bir çok hastalığa iyi gelmesiyle bilinmektedir.

Nasıl Elde Edebilirim ?

Bromelain enzimini ananaslardan elde edildiği için ananas meyvesinden elde edebildiğiniz gibi aynı zamanda eczanelerden de bu bitkinin kapsülünü bulabilirsiniz bir çok önemli marka kapsülünü çıkarmıştır. (Solgar, Nutraxin, Nature’s plus gibi)

Bir önceki yazımız olan Allık Sürmenin Püf Noktaları başlıklı makalemizde allık nasıl sürülür ve allık sürme teknikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı