BAKIMLI ELLER

Klima bakımını ihmal etmeyin

Klima bakımını ihmal etmeyin

İzmir Özel eko Servis Güvencesiİş yerimde çok fazla vakit geçiriyorum ve zaman zaman evime gidemediğim bile oluyor! Özellikle kış aylarında çok daha fazla çalışıyorum ve günlerce eve uğrayamadığım dönemlerde oluyor bu yüzden ofisi daha yaşanılabilir bir hale getirmek için farklı ürünler tercih ediyorum ancak en önemlisi de ısınma sorunlarımı ortadan kaldıran klima oluyor.

Sürekli ofiste olduğum için kış ayları benim için sıkıntı olabiliyor bu yüzden daha kaliteli ısınmak ve vakit geçirebilmek için kaliteli bir klima satın alarak ısınma sorunlarına son vermek istedim.  klima sayesinde bu sorun kökünden çözüldü diyebilirim çünkü oldukça güçlü bir ürüne sahibim ve çok soğuklarda bile klima sayesinde sorunsuz çalışabilir ve ısınabiliyorum.

Kış aylarına girmeden bakım hizmeti almayı unutmuyorum çünkü yaz aylarında sürekli çalışan klima bir süre sonra performans olarak düşüş göstermeye başlıyor fakat  müdahaleleri ile performansı yükseklere çıkarmayı başarıyoruz.

Servis firması bakım hizmetlerinde olduğu gibi onarım hizmetlerinde de kusursuz hizmet sunan ve benim sürekli hizmet aldığım servis firmasıdır. Klima ve diğer ürünleri için sizler de bu firmadan hizmet alabilirsiniz ve tek yapmanız gereken çağrı merkezi ekiplerine gerekli bilgileri vererek arıza talebinizi oluşturmak olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Elektrikli battaniyeler hem rahatlık ama tehlikeli başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı