BAKIMLI ELLER

Plajda Güzel Görünme Sırları

Plajda Güzel Görünme Sırları

Özellikle kadınlar için plajda güzel görünmek büyük önem taşır. Hatta plaja gitmeden birkaç ay öncesinde hazırlıklar başlar. Bikini giymek ve fazla kilolardan kurtulmak için diyete girilir, egzersiz yapılır, kıyafetler alınır… Fakat sadece bunlara dikkat etmek plajda güzel görünmek için yeterli değildir. Bu konuda özellikle bazı tüyolar vardır ve oldukça işe yaramaktadır. Bu tüyolara ait maddeleri aşağıda görebilirsiniz.

  • İlk olarak vücudunuzdaki ölü hücrelerden kurtulmanız gerekmektedir. Bunun için iyi bir peeling ürünü alabilirsiniz. Ya da peeling yapan profesyonel bir bakım merkezine gidebilirsiniz.
  • Güzel görünmek için yapmanız gereken bakımlardan biriside bacak tüyleriniz olacaktır Ağda ya da epilator ile bunları kısaltabilirsiniz. Fakat bu kısa dönemlik bir çözümdür. Tamamen tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız, bu konuda lazer epilasyon size yardımcı olacaktır. İlk yaptırdıktan sonra 2 ay boyunca tüyler çıkmayacaktır.
  • Diğer dikkat etmeniz gereken kısımlardan biriside nemli cilttir. Cildinizin nemli olması daha parlak ve canlı bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Buda mutlu olmanızda etkili olacaktır.
  • Selülitlerden kurtulmak büyük önem taşımaktadır. Bu açıdan awt, radyo frekans, lipo lazer, kavitasyon ve ultrasound uygulamaları ile kolay bir şekilde selülitlerden kurtulabilirsiniz.
  • Siyah noktalardan kurtulmak içinde bol bol yüzünüzü yıkamanız gerekir. Ayrıca oksijen terapileriyle de cildinizdeki siyah noktalardan kurtulabilirsiniz.
  • Gözlerinizi ön plana çıkarmak içinde kirpik diplerinize kalıcı makyaj uygulayabilirsiniz.
  • Saçlarınızın bakımı da plajda güzel olmak için gereklidir. Kum ve güneş saçlarınızı kurutabileceğinden dolayı saç bakım spreyini yanınızda taşıyabilirsiniz.
  • Son olarak da dikkat etmeniz gereken kısımlardan biriside yüzünüz olacaktır. Uygulayacağınız yüz bakım maskeleri ile cildinizi daha nemli ve canlı yapabilirsiniz. Bu sayede kurumalara ve çatlaklara karşı yüzünüzü koruyabilirsiniz. Böylece çok daha güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Strickland, the director of school https://domyhomework.guru/ choice and parental options for the 345,000-student district.

Bir önceki yazımız olan Seksi ve Sıkı Bir Karın İçin Muhteşem Öneriler! başlıklı makalemizde güzellik, karın kasları ve seksi karın kasları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı