BAKIMLI ELLER

Seksi Görünmede İzlenecek 6 Yol!

Seksi Görünmede İzlenecek 6 Yol!

Seksi olabilmek kadınların en önemli kıstaslarından birisidir. Kadınlar seksi görünebilmek için hem çok fazla emek harcarlar hem de çok zaman kaybederler. Fakat uygulanabilecek basit yöntemlerle seksi görünmek mümkündür. Aşağıda yer alan yöntemleri deneyerek seksi bir görünüş elde etmeniz mümkündür.

Dantelin Etkisi

Bir bluz, iç çamaşırı ya da elbisede kullanılacak olan dantel çok çekici bir hava oluşturmaktadır. Hiçbir zaman eskimeyecek olan bu yöntem hep işe yarayacaktır. Dantelin erkekler üzerindeki etkisi inanılmazdır.

Dumanlı Göz Makyajı

Gözleri iri gösteren dumanlı göz makyajı sayesinde gözlere ayrıca hüzünlü bir hava da katılır. Buğulu gözler erkeklerin hoşuna gider. Ayrıca her erkek hüzünlü bir kadını avutmayı sever.

İçini Titreten Dekolteler

Elbiselerde kullanılan hafif göğüs dekolteleri erkeklerin vazgeçilmezidir. Çok fazla olmayacak bu dekolteler sayesinde bir erkeğin başını döndürebilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz iç çamaşırı modellerinin iç gıdıklayıcı olması da seksiliğinizi şahlandıracaktır.

Etkileyici Parfümler

Fark edilmek isteyen bayanlar ilk olarak etkileyici bir parfüm seçmelidir. Vanilya, gül ve portakal çiçeği erkeklerin başını döndüren koku tonları arasında yer almaktadır. Uygulayacağınız doğru kokularla erkeklerin başını döndürebilirsiniz.

Uzun Saçların Baştan Çıkarıcı Etkisi

Uzun saçlı kadınlar dişiliklerini çok daha güzel gösterebilmektedir. Bu sebepten dolayı da saçların uzun olması bir erkeği etkilemede oldukça işinize yarayacaktır. Ayrıca saçlarınıza uygulayacağınız bakımla onları ipek kadar yumuşak yapmanız çok daha fazla ilgi görmenizde size yardımcı olacaktır.

Topuklu Ayakkabısız Asla

Herhalde tüm erkekler için bir kadında olmazsa olmaz topuklu ayakkabılardır. Topuklu ayakkabılar çok daha zarif bir görüntünün yanı sıra erkeklerin içini de gıdıklar. Ayrıca topuklu ayakkabılar kadınların bacaklarını çok daha uzun gösterir. Uzun bacaklarda tabi ki seksi bir görüntü oluşturur.

Bir önceki yazımız olan Sabah Erken Kalkabilmek İçin 10 İpucu başlıklı makalemizde sabah erken uyanmak ve uyanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı