BAKIMLI ELLER

Seksi Görünmek İçin Neler Yapılabilir?

Seksi Görünmek İçin Neler Yapılabilir?

Seksi Görünmek İçin Neler Yapılabilir?

Son zamanlarda çiftler dışarıda daha fazla vakit geçirmeye başladı. Tabi havalar ısınınca insanlarda evde kalmak istiyor. Fakat evde kalan ve bir arada olan çiftlerde günü daha güzel geçirmek için cinsel ilişkiye yöneliyor. Tabi bu anlamda da çeşitli seksi öneriler akla geliyor. Bu yazımızda çiftlerin işine yarayacak önerilere göz atacağız.

Seksi görünmek için yapılacak birçok yöntem bulunuyor. Tabi özellikle bayanların seksi olması ilişkiyi çok daha ileri bir seviyeye taşıyabiliyor. Kadın ne kadar seksi olursa erkek de ilişki sırasında kendisini o kadar iyi hissediyor ve tüm gücünü veriyor. Şimdi kadınların seksi görünmek için tercih ettiği yöntemlere bakalım.

Kırmızının Etkisi

Kırmızı giyinen kadınlar erkeklere daha seksi geliyor. Özellikle kırmızı ve dantelli kıyafetler erkekleri mest ediyor. Zaten erkekler üzerinde yapılan araştırmalarda bu durumu doğruluyor. Kısacası seksiliği sembolü olarak kırmızı gösteriliyor.

Sabah İlişkiye Girin

Cinsel ilişki sırasında mutlu olmak büyük önem taşıyor. Çiftlerin mutlu bir şekilde cinsel ilişkiye girmesi kendilerini daha huzurlu hissetmelerini sağlıyor. Erkeklerin testosteron seviyesinin yüksek olmasında sabah saatleri etkili oluyor. Kısacası sabahları birlikte olmak ilişkinin hem daha güzel hem de daha uzun olmasında etkili oluyor.

Çikolatanın Etkisi

Çikolatanın insana mutluluk verdiği ve beynin kendini iyi hissetme duygusunu yaşatmasında etkili oluyor. Araştırmalara göre endorfin salgısı insana böyle düşündürüyor. Özellikle bitter çikolata yemek vücutta dopamin salgılıyor. Dopaminin salgılanması sayesinde de erkek viagranın verdiği bir hissi yaşıyor.

Elmalı Tart

Elmalı tartı yemenin kadınlardaki cinsel arzunun artmasında yüzde 25 kadar bir artış olduğu araştırmalarla kanıtlanmış. Kısacası erkeklerin sevgililerine elmalı tart almaları oldukça iyi olacaktır 🙂

Sigarayı Bırakın

Sigara içildiğinde hem ereksiyon olmak hem de orgazm olmak zorlaşıyor. Bu yüzden sigarayı acilen bırakmak gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Erkek ve Kadın Vücudundaki En Hassas Noktalar başlıklı makalemizde aşk, erkek ve g noktası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı