BAKIMLI ELLER

Slimfit Nasıl Kullanılır?

Türk Gıda Kodeksi Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği’ne göre üretilen slimfit sağlıklı bir zayıflama ürünüdür. İçeriğinde L-Karnitin, Konjuge Linoleik Asit, whey proteini, 19 aminoasit, 23 vitamin ve mineral ve yüksek lif bulunur. İçerisinde ilave şeker ve aspartam yoktur.

Slimfit sağlıksız zayıflama ürünleri ile karıştırılmamalıdır. Görüldüğü gibi içeriği oldukça zengin ve besleyicidir. Tüm yasal denetimlerden geçerek izinleri alınmış bir üründür. Böylece içiniz rahat bir şekilde kolaylıkla zayıflayabilirsiniz.

Başlangıç Kullanımı

Slimfit ürününü ilk kez kullanacaksanız bir başlangıç programı uygulamalısınız. Böylece vücudu diyete hazırlarsınız. Rutin beslenmenize devam ederken ani bir şekilde diyete başlamak doğru bir yaklaşım değildir. Bu sebeple iki gün boyunca diyete hazırlık yapmalısınız. Günde 3 saat aralıklarla 5 öğün yapmalısınız. Her öğünde bir paket slimfit ve 300 ml yarım yağlı sütü karıştırarak tüketebilirsiniz. Aynı karışımı yoğurt ile de deneyebilirsiniz. Bu iki günlük süreçte sadece slimfit kullanmalı ve diğer besinlere ara vermelisiniz. Bu başlangıç programı 3 haftaya kadar uzatılabilir ancak daha uzun süre uygulamak isterseniz doktora danışmalısınız.

Bu program ile vücudunuzun ihtiyacı olan günlük besin değerleri ve kalori sağlanacaktır. Böylece halsiz düşmeyecek ya da aç kalmayacaksınız. İştahsızlık olacağı için yemek yeme isteğiniz de azalacaktır.

Devam Programı

İki günlük başlangıç programını uyguladıysanız artık slimfit için rutin kullanıma geçebilirsiniz. Devam programında iki öğün slimfit ve bir öğün normal beslenme uygulayabilirsiniz. Sağlıklı bir ana öğün olarak sabah ya da öğlen seçmeniz daha uygundur. Slimfit akşamları kullanmak daha uygun olacaktır. Günlük üç öğünden ikisinde enerjisi kısıtlanmış gıda alırken birinde ise sağlıklı bir beslenme ile yemeklerden oluşan bir öğün yapabilirsiniz.

Yemeklerden oluşan öğününüzün sağlıklı olması diyetin başarısı için oldukça önemlidir. Bu öğünlerde kızartmalar, hazır gıdalar, hamur işleri gibi besinlerden uzak durun. Bunun yerine haşlanmış et ev sebze yemekleri ile bol salata tüketebilirsiniz.

İdeal kilonuza ulaşıncaya kadar bu şekilde beslenmenizde sakınca yoktur. Ara öğünlerde şekersiz olmak kaydıyla çay, kahve, ayran, maden suyu gibi içecekler tüketebilirsiniz. Aynı zamanda günde en az 2-3 litre kadar su tüketmeniz kilo vermenizi de hızlandıracaktır.

Slimfit İlaç Mıdır?

Slimfit ürünü ilaç değil enerjisi kısıtlanmış bir besindir. Kilo vermek isteyenler için özel olarak üretildiğinden kalorisi son derece düşüktür. Sağlıklı kilo vermeye yardımcı olan bir ürün olduğu için de içeriğinde ihtiyacınız olan günlük besin değerlerini barındırır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Diyet Yemekleri Nasıl Hazırlanır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı