BAKIMLI ELLER

Stresten Uzak İstanbul’a Yakın En İyi Plajlar?

Stresten Uzak İstanbul’a Yakın En İyi Plajlar?

Yaz geldi artık biraz tatil yapma zamanı! Tabi tatili güzel bir hale getirmek için denize girmemiz şart. Dolayısı ile İstanbul’da kalacaklar için hazırladığımız en iyi plaj listesiyle size yardımcı oluyoruz ve tatilinizi çok daha güzel bir hale getiriyoruz. Bu güzelliklerden faydalanmak sizin de hakkınız. Haydi, listeye bir göz atalım.

Florya Güneş Plajı

Yaz aylarında İstanbulların sıklıkla tercih ettiği plajlardan birisi olan Güneş Plajı’nda yüzmenin yanı sıra plaj voleybolu ve müzik yayını da vardır. Plajda her gün temizlik yapılıyor ve hijyenik olması sağlanıyor.

Plaj giriş ücreti 15 TL

Öğrenciler için ücret 10 TL

0-7 yaş ise ücretsiz

Adres: Florya Tren İstasyonu Karşısı / Florya

Ağva Plajları

Ağva, İstanbul’a 2 saat uzaklıktadır. Göksu’nun Karadeniz’e açılan bölümünde oldukça güzel sahiller vardır. Uzun kumsalı görenleri heyecanlandırmaktadır. Ayrıca Ağva’ya 15 dakika uzakta Kilimli ve Kadırga koyları da vardır. Burada piknikte yapabilirsiniz.

Dalia Beach Club Kilyos

Sarıyer’in kapı komşusu olan Kilyos, birçok İstanbullu tarafından ziyaret edilmektedir. Karadeniz’in tehlikeli plajları olsa da gerek görsel açıdan gerekse de doğal güzellikleri ile sizi dinlendirmeyi başaracaktır.

Hafta İçi: 20 TL

Hafta Sonu: 30 TL

Adres: Demirci Köyü, Sarıyer

Telefon: 0212 204 03 68 – 0212 204 01 69

Solar Beach Kilyos

Sarıyer’in komşusu Kilyos merkezinde olan solar beach muhteşem Karadeniz manzarası ve beach dekoru ile İstanbulluların sıklıkla kaçamak yaptığı yerlerden biri olarak siz değerli ziyaretçileri bekliyor.

Ada Beach Heybeliada

Ada Beach Club, kaliteye önem verdiği kadar ayrıntıya da dikkat ediyor. İstanbullulara yanı başlarında farklı bir hizmet veriyor. Bu plajda sessiz bir ortam, temiz bir deniz ve sıcak bir güneş sizleri bekliyor.

Hafta İçi: 25 TL

Hafta Sonu: 35 TL

Adres: Ada Beach Heybeliada

Telefon: 0216 351 17 70

Ayazma Plaji (Şile Halk Plajı)

Şile, tam olarak 10 uzunluğunda 3 plaja sahiptir. Bu plajlar arasında en çok tercih edileni ise Şile halk plajıdır. Burası Şile belediyesi tarafından işletilmektedir. Giriş ücretsizdir.

Adres: Merkez, Şile / İstanbul

Bir önceki yazımız olan İstanbul'da Gidilecek En İyi Yüzme Havuzları? başlıklı makalemizde aqua marine havuz, burhan felek havuz ve fenerbahçe havuz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı