BAKIMLI ELLER

Tesettür Tunik Modellerinde Hangileri Ön Planda?

Tesettür Tunik Modellerinde Hangileri Ön Planda?

tesettur-tunik1

Yaz aylarının vazgeçilmezi tunikler

 

Havaların ısınması ve artık yazın kendini hissettirmesiyle birlikte dolaptaki kıyafetler tamamen değişmiş durumdadır. Kadınların hafif ve rahat giysilere yer açtığı dolaplarda özellikle çeşit çeşit tesettür tunik modelleri fazlasıyla yer edinmiş bulunmaktadır. Hem tesettürlü hem de açık olan kadınların kullanabildiği modellere sahip olmasından dolayı tesettür tunik modelleri için talep oldukça fazladır. Sezonun trend modellerinden bahsetmek gerekirse yazının devamında geniş bir şekilde en gözde modeller yerini alacaktır.

Asimetrik kesimli tesettür tunik modelleri

Kadınlar için rahat kıyafetler oldukça önemlidir. Aynı zamanda yaz aylarında kıyafetlerin incelmesiyle birlikte vücutta gözükmesi istenmeyen fazlalıklarında gizlenmesi şarttır. İşte bu konuda son derece yardımcı olan asimetrik kesimli tesettür tunik modelleri her kadının imdadına yetişmektedir. Hem görünmesi istenmeyen kusurların kamufle edilmesi hem de vücut hatlarını belli etmemesi bakımından kesinlikle ideal bir model olan asimetrik kesim için müdavimi çok olacak denilebilir. Ayrıca açık renk tonlarının kullanılmasıyla ve kimi zaman ikinci bir parça kullanılarak yelek kombinasyonu oluşturulması ise modern görüntüsünü tam bir estetik şölene dönüştürmektedir.

Uzun tesettür tunik modelleri

Bilekten biraz daha yukarıda bitirilen midi boyu ile oldukça hoş bir görüntü oluşturan bu tesettür tunik modelleri özellikle dar pantolon ya da tayt giyen kadınlar için mükemmel bir alternatiftir. Aynı zamanda arkadan öne doğru kısalan boya sahip tunik modelleri ise özel günlerde tercih edilen şık parçalar olmaktadır. Bu kesime sahip tesettür tunik modellerinde kısa boy ölçüsü de kullanılmaktadır. Bu boy ölçüsü ise baseni kapatan hizada olmaktadır. Şifon ve saten kumaşlardan özel zamanlarda giyilmesi için tasarlanan bu tuniklerde ayrıca iki kat dikimle iç gösterme riski de tamamen ortadan kaldırılmaktadır.

Her yönüyle incelendiğinde oldukça fonksiyonel kullanıma sahip olan tesettür tunik modelleri bu senenin yaz aylarına imzasını atacak gibi gözükmektedir. Kadınların tüm taleplerine cevap vermekle birlikte fazlasını sağlayan tunik modelleri her zaman ön planda tutulmuş ve en kısa sürede tükenen modeller olmuştur. Diğer bir yandan merak edilen konu ise tuniklerin fiyatlarıdır. Günlük kullanım ve yarı resmi organizasyonlarda kullanılabilecek modeller oldukça makul gözükmektedir. Ancak özel dikim, farklı kumaş kalitesi ve el işçiliği devreye gireceği zaman her şeyin değişebileceği unutulmamalıdır.

Kaynak : https://www.modamerve.com

Bir önceki yazımız olan Her Kıyafete Uyumlu Tesettür Uzun Hırkalar başlıklı makalemizde Tesettür hırka bayan, tesettür uzun hırka modelleri ve Triko hırka bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı