BAKIMLI ELLER

Yazı Cildinizde Yansıtacak Parfüm: Rihanna Nude Eau de Parfum

Yazı Cildinizde Yansıtacak Parfüm: Rihanna Nude Eau de Parfum

Müzik dünyasında yaptığı çıkışla kendisinden söz ettiren ve her yaptığı olay olan Rihanna yeni parfümü Nude Eau de Parfüm ile de gene gözleri kendi üstüne çekti. Özellikle seçtiği kıyafetlerle beğeni toplayan sanatçı, cesur giyiniş tarzını parfümlerinde de gösteriyor. Bu parfüm tasarımında özellikle bahar kokusu üzerine duruluyor olsa da tüm mevsimlerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Nude içerisinde genel olarak tatlı ve meyve aromaları bulunuyor. Yasemin, zambak ve portakal çiçeğinin özlerinden harmanlanarak hazırlanan bu parfüm kış ünlerinde bile yazı ayağınıza kadar getiriyor. Kısacası hangi mevsimi yaşamak istiyorsanız, o mevsimi yaşayabiliyorsunuz. Bu açıdan parfüm tüm özellikleriyle size yardımcı oluyor.

Rihanna gibi kendi ismiyle parfüm çıkartan ünlü çok fazla olsa da Rihanna’nın tasarımları daha çok beğeni topluyor. Çünkü Rihanna daha feminen bir kokuyu bizlere sunuyor. Feminen ve çekicilik bir araya geldiği içinde bayanlar bu parfümleri daha çok beğeniyor. Ayrıca fiyat olarak da uygun olan Nude, ülkemizde yaklaşık olarak 150-160 TL arasında satılıyor. İnternet üzerinden de kolaylıkla sipariş edilebiliyor. Parfümün özellikleri arasında aynı zamanda cildi nemlendirmesi de bulunuyor. Bu sayede gün içerisinde kendinizi çok daha rahatlamış ve ferah hissedebiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Trend Bayan Parfümü: Versace Eros Pour Femme başlıklı makalemizde 205 parfüm, bayan parfüm ve parfüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı