BAKIMLI ELLER

Yeni Yılın Moda Renkleri

Yeni Yılın Moda Renkleri

kirmizi-elbise-modelleri

Sürekli farklılık gösteren trendlere yetişmek oldukça zor.  Dünyada her yıl düzenlenen moda week ler ile trendler belirleniyor biz de bu trendleri inceleyerek kendi stilimize göre uyarlıyoruz. Bakalım bu sene  2017 İlkbahar/Yaz sezonu ve en moda renkler nelermiş.

Bu Yıl En Moda Renkler!

Bu sezon trendleri var olmaya devam ettikçe dolaplarımızı  temizleyip alışveriş çılgınlığına kapılmadan  yenilemeye devam ediyoruz. Gar dolabımıza kattığımız her ürün yeni tasarımlarla kombinleyerek farklı tasarımlara açık olduğumuzu göstermemiz şart. 🙂kirmizi-aksesuar-kombin

Hazır bahsetmişken  yeni sezon modasında, 2017 yılının moda renkleri ne olabilir sizlerle tanıştırmak isteriz. Sen de hazırsan renk dersimize başlayabiliriz.

Aşkın Rengi: Kırmızı

Özellikle bu sene  birçok kadın ve  hatta erkeklerin bile  üzerinde görmeye alışkın olduğumuz kırmızı ve tonları, 2017 yılında üzerimizde iyice yapışarak tarz olmaya hazırlanıyor. Yıllardır he zaman  iddiasını kanıtlayan bu ton bu sefer alışılagelmişten daha moda ve stil sahibi bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bu sebeple dolaptaki kırmızı elbise, kırmızı ayakkabı, kırmızı gece kyafeti,  ya da bir kırmızı etek ile yenilemeyi  mutlaka un utmayın.

kirmizi-moda-trend

Siyah Yerine Yeşil

Tamam siyah asaletin rengi ama birazda renklenelim değil mi. Siyahın yerini alacak  olan yeşil ve tonları günlük stilimize uyarlanıyor. Anlaşılan bu yıl dolaplarımız renklenip gökkuşağı halini alacak. Yeşil ve tonlarını aksesuarlar ile kombinleyerek  kullanmakta fayda var. Bu sayede hem trendlere uyum sağlayıp hem de kendi kişiliğini yansıtabileceğin aksesuarların ile dikkatleri üzerine çekeceksin. 2017 senesi ; yeşil tonlarda ayakkabı, yeşil bir abiye ve yeşil çanta aksesuarlar ile kendinize  yatırım yapabilirsiniz. Hemen internette fotoğraf araştırarak kendine göre bir şeyler kesinlikle bulabilirsiniz.

yesil-elbise-kombin

2017 moda renkler yeşil sokak stili

Yeni Yılın En Moda Renkleri

Sürekli değişen trendler ile başa çıkmak zor. Dünyada her sene yapılan moda haftaları ile trendler belirleniyor biz de bu trendleri hatmederek kendi stilimize göre uyarlıyoruz. Yeni politikamız ise 2017 İlkbahar/Yaz sezonu ve en moda renkler…

Sezon trendlerinden haberdar olmalı  ve her zaman stil sahibi bir görünüm elde etmek istiyorsanız dolabınızı mutlaka bu moda renkler bulundurmalısınız.

yesil-aksesuar

 

Bir önceki yazımız olan Bu Yazının En Moda Rengi: Turuncu başlıklı makalemizde kadın giyim, kadın modası ve kadın sitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı