BAKIMLI ELLER

Yıldızname Nedir Kim Tarafından Bakılır?

Yıldızname Nedir Kim Tarafından Bakılır?

 

Medyumlar yalnızca büyü ilmi ile uğraşmazlar. Bunun yanı sıra ise cin musallatı, yıldızname, muska yapımı bozumu gibi konular ile de ilgilenmektedirler. Herhangi bir konu da yardım ve destek alacağınız zaman mutlaka gerçek medyum hocaları tercih ediniz. Her alanda ve meslekte olduğu gibi medyumluk alanında da kendini medyum olarak tanıtan düzenbaz ve sahte kişiler bulunmaktadır. Bunlara itibar etmeyiniz ve yardım almayınız.

Her insan gelecekte neler yaşayacağını, neler olacağını, hangi dönüm noktalarının onu beklediğini merak eder. Bunu öğrenmek için ise yıldıznameye başvurur. Yıldızname nedir kişinin ismi, anne adı, doğum tarihi, saati gibi özel bilgileri çeşitli şekillerde yazılarak bakılmaktadır. Bakılan yıldızname de kesin ve net bilgiler almak istiyorsanız mutlaka bu bilgilerin doğru olduğundan emin olmalısınız. Aksi halde dinledikleriniz bir hikayeden ileri gidemez. Yıldızname herkesin bakabileceği sıradan bir ilim değildir. Bunun için üstün yeteneklere, ilme ve güce ihtiyaç vardır. Bunu da ancak gerçek medyumlar başarabilir.

Medyumlar tarafından yıldızname bakımları aracılığı ile hayatınızın dönüm noktalarını, kaç kez evlenip nikahlanacağınızı, varsa eğer hastalıklarınızı, üzerinizde bir büyünün veya cin musallatının olup olmadığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bu yüzden medyum hocalar çoğu zaman sorunları net bir şekilde tespit edebilmek adına yıldıznameye başvurmaktadır.

Yıldızname sayesinde eğer bir hastalığınız varsa tedavi yöntemini rahatlıkla anlayabilirsiniz. Bir tedavi şekli değildir ama size ne şekilde tedavi olursanız iyileşebileceğiniz konusunda çıkarımlar sunar. Aynı şekilde üzerinizde büyü varsa bu büyüyü kimin ve ne zaman yaptırdığı, hangi amaç ile yaptırdığı da öğrenilebilir. Büyünün nasıl çözülebileceği hakkında da bilgiler sunar. Sizlerde hayatınızın bundan sonraki kısmını şekillendirmek ve hayatınızın dönüm noktalarını öğrenmek amacı ile usta, alanında deneyimli ve gerçek medyum aracılığı ile yıldızname baktırabilirsiniz.

Medyum Aslan Hoca büyü çeşitlerinde olan yeteneklerini yıldızname bakımında da göstermektedir. Gerekli olan bilgileri doğru ve eksiksiz verirseniz eğer hayatınız ile ilgili ince detayları, dönüm noktalarını rahatlıkla kendisinden öğrenebilirsiniz. Kendisi Türkiye’nin ilk resmi ruhsatlı medyumları arasında yer almaktadır. Kendisine ulaşarak tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Site adresi için www.aslanhoca.com ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ofis Bölme Sistemlerinde Çağrı İnşaat Hizmetleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kütahya vişne fidanı